Наставник Карпат: Ми добре грали проти серйозної європейської команди

Sport bigmir,  30 серпня 2015, 22:58
0
115
Ігор Йовичевич: Залишаємо Дніпро-Арену з високо піднятою головою

Головний тренер Карпат Ігор Йовичевич прокоментував поразку своєї команди від Дніпра.

"Вітаю Дніпро з перемогою. Для нас це така поразка, після якої команда збирається, зростає, і надалі домагається успіху. Ми відмінно виглядали, особливо в першому таймі, і могли повністю контролювати ситуацію на полі, якби реалізували пенальті.

Читай також: Гравці були самовпевненими в матчі з Карпатами - Маркевич

В принципі все складалося нормально до 80-ї хвилини, ну а після першого пропущеного м'яча швидко пропустили і другий. Але, незважаючи на поразку, ми покидаємо Дніпро-Арену з високо піднятою головою. Для нас по сьогоднішньому матчу це найголовніший плюс.

Сьогодні ми грали у футбол проти команди серйозного європейського рівня. При цьому, ми саме граємо у футбол, ми не панікуємо, що не б'ємо куди попало, але майстерність є майстерність. Будемо набиратися досвіду в таких іграх", - сказав Йовичевич після матчу.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що Дніпро з рахунком 2:0 обіграв Карпати в матчі 6-го туру чемпіонату України.

За матеріалами: football.ua