Василь Сачко: Забили два голи, але без проблем не можемо

Sport bigmir,  13 вересня 2015, 18:07
0
102
Василь Сачко: Претензії є не тільки до нападаючих

Головний тренер Ворскли Василь Сачко прокоментував перемогу своєї команди над Сталлю.

"Дніпропетровськ завжди нас тепло зустрічає. Тут хороша атмосфера і зараз поле привели в порядок. Сьогодні воно ще не ідеальне, але видно, що з ним попрацювали. У нас подія: у Сімініна народився син. Ми його в роздягальні привітали, і перемогу присвятили йому.

Гра не була виразною. Домовлялися про інше: працювати швидше й агресивніше. У перерві ми це трохи підкоригували. Забили два голи, але без проблем не можемо - пропустили безглуздий м'яч. Радий перемозі з такою гарною командою, як Сталь.

Ми не так часто грати починаємо о 14 годині, але футболіст зобов'язаний виходити і виконувати свою роботу. Претензії, які є, ми пред'являємо хлопцям особисто, і я не хочу зараз це обговорювати. У другому таймі ми почали чіплятися за м'яч, був тиск.

Хоча є питання не тільки до нападаючих. Сьогодні виграли, але якість гри залишає бажати кращого. Хоча знову ж скажу, що завдання було взяти три очки. Яка б важка гра не була, але ми перемогли", - сказав Сачко.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Ворскла з рахунком 2:1 обіграла Сталь в матчі 7-го туру чемпіонату України.
За матеріалами: matchday.ua