Реал здобув мінімальну перемогу над Гранадою

Sport bigmir,  19 вересня 2015, 19:01
0
122

Реал обіграв Гранаду з рахунком 1:0 в матчі 4-го туру чемпіонату Іспанії, що відбувся 19 вересня.

Подробиці і онлайн матчу: Реал Мадрид - Гранада 1:0 трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Реал здобув чергову перемогу в чемпіонаті Іспанії. Однак, всупереч багатьом очікуванням, матч з Гранадою не завершився розгромом суперника "вершкових". Мадридці грали важкувато, що довгий час давало гостям непогані шанси на те, щоб взяти з собою хоч якісь очки зі столиці Іспанії.

Увесь перший тайм пройшов в обопільній боротьбі. Суперники по черзі створювали моменти, причому випади гравців Гранади були часом гострішими від атак футболістів Реала. Гості навіть забили один м'яч, але арбітр зустрічі не зарахував взяття воріт Наваса, помилково зафіксувавши офсайд.

У другій половині гри "галактікос" зім'яли свого суперника. Вже з перших хвилин другого тайму гравці Гранади були "замкнені" на своїй полов%