Провокатор Коста і осічка МанСіті: Огляд 6-го туру чемпіонату Англії

0
238

Челсі не без скандалу обіграв Арсенал, а лідер чемпіонату вперше не виграв.

Матч туру - Челсі - Арсенал 2:0

Лондонське дербі між Челсі і Арсеналом закінчилося з рахунком 2:0 на користь "синіх", але команда Венгера змушена була догравати матчу удев'ятьох після вилучень Габріеля і Касорли.

Скандальним видалося перше вилучення наприкінці першого тайму - Дієго Коста поклав руку на обличчя Лорену Кошельни, але виявився безкарним. За партнера заступився Габріель Пауліста і злегка вдарив Косту, за що відразу побачив перед собою червону картку.

Отримавши чисельну перевагу, Челсі після перерви забив двічі і довів матч до перемоги, але тренер "канонірів" Арсен Венгер у поразці звинуватив суддю.

ФК Челсі

Перша поразка МанСіті

Вест Хем Славена Білича став грозою авторитетів. Після перемог над Арсеналом і Ліверпулем "молотобійця" обіграли в гостях і МанСіті - 2:1

Манчестер Сіті вперше в чемпіонаті втратив очки і підпустив до себе конкурентів.

Серед решти матчів туру є результативний матч Саутгемптона і МЮ, в якому дублем відзначився Мартіаль, а також чергова втрата очок Ліверпулем. Серія Ліверпуля без перемог з урахуванням матчів Ліги Європи триває вже п'ять матчів.