Севідов: Наші хлопці нині грають у футбол без душі

Sport bigmir,  3 жовтня 2015, 17:22
0
352
Олександр Севідов

Головний тренер Металіста Олександр Севідов прокоментував нічийний результат зі Сталлю в чемпіонаті України.

"Насправді, важко коментувати. Сьогоднішня гра Металіста жодного стосунку до футболу не має. Ніхто не сумнівається в майстерності Курилова і Лєпи, але таких помилок припускаємося, на жаль, які призводять до пропущених голів. У першому таймі, майже не створюючи моментів біля наших воріт, суперник вигравав, а в другому Сталь перейшла до улюбленої гри на контратаках, яка у них непогано виходить. Можу лише сказати, що наші хлопці нині грають у футбол без душі.

Читай також: Тренер Сталі: Незадоволений тим, що ми втратили два очки

Ось матч між Реалом і Шахтарем: згадайте, як Рональдо усміхався під час розминки і робив це до кінця матчу. Ось цей футбол у них для душі, для задоволення. А для нас це копітка, важка робота. І ніякого задоволення гравці не отримують. Попри це я своїх футболістів поважаю і хочу сказати, що вони щодня виходять на своє робоче місце, відпрацьовують на тренуваннях, і кожну гру намагаються віддаватися цілком. Не все нам дається так, як хотілося б. Наприкінці матчу команда знайшла в собі сили і зрівняла рахунок, а якби ми були трохи удачливішими - виграли б гру. Результат на табло - як сьогодні модно говорити.

Дивись також: Металіст - Сталь Д 1:1. Відео голів та огляд матчу

Попереду в команди два тижні без офіційних матчів. У нас заплановано дві гри. 10 жовтня, можливо, зіграємо з Ворсклою, а напередодні на базі проведемо матч проти Іллічівця. Зіграємо за таймом, бо нині залишилися без опорників - Довгий і Рудика пропускають наступний матч", - сказав Севідов після матчу.

Нагадаємо, раніше Корреспондент.net повідомляв про те, що матч 10-го туру чемпіонату України Металіст - Сталь закінчився з рахунком 1:1.