Дуглас: Відхід Селезньова може стати великою втратою для нас

Sport bigmir,  23 жовтня 2015, 08:59
0
409
Дуглас прокоментував поразку від Сент-Етьєна

Захисник Дніпра Дуглас прокоментував поразку своєї команди від французького Сент-Етьєна.

Захисник Дніпра Дуглас зазначив, що Дніпру треба було з перших хвилин гри із Сент-Етьєном брати ініціативу в свої руки:

Читай також: У Франції постараємося зіграти першим номером – Маркевич

"Коли пропустили гол, вийшов непростий епізод. Після подачі суперника ми виграли перший м'яч, але він у підсумку виявився в іншого гравця гостей. Пішов простріл, і сфера потрапила до ще одного французького гравця, який добре пробив у дальній кут. Був цілий ряд помилок, над якими необхідно виконати роботу, щоб у майбутньому таке не повторювалося.

Думаю, що із самого початку гри треба було брати ініціативу в свої руки. Але грати першим номером не вийшло. У нас це стало виходити тільки після пропущеного гола, коли ми стали створювати моменти біля воріт Сент-Етьєна. Якби ми з такою рішучістю грали в першому таймі, відразу б увійшли в гру, у нас були б чималі шанси виграти матч.

Селезньов? Якщо він піде у найближче трансферне вікно, це буде велика втрата для нас, і, напевно, після цього ми станемо слабкіше, хоча б тому, що в цьому сезоні він забиває величезну кількість голів. Селезньов один з ключових гравців команди. Ми всі сподіваємося, що він і клуб в підсумку прийдуть до якоїсь угоди", - передає слова Дугласа офіційний сайт Дніпра.

Нагадаємо, що матч третього туру Ліги Європи Дніпро – Сент-Етьєн завершився з рахунком 0:1.

Дивіться фотогалерею: Прикра поразка: Як Дніпро програв Сент-Етьєну