Кобін: Забив Тернополю маленькими педікюрними "ножицями"

0
331
Кобін: Забив Тернополю маленькими педікюрними  ножицями
Василь Кобін

Захисник Шахтаря Василь Кобін прокоментував перемогу над Тернополем (4:0) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України.

Читай також: Луческу: На такому рівні Кубок не потребує двох матчів

"Уже встиг прочитати, що я забив "ножицями"... В принципі, так і було, тільки "ножицями" маленькими, педікюрними! У той момент я був націлений на ворота, бачив відскік м'яча. Правда, там ще Вітя набігав, але я встиг крикнути, що проламаю сам.

Добре, що партнер залишив мені м'яч - вийшов красивий гол. Я старанно працюю на тренуваннях, і коли мені дають шанс - викладаюся, щоб максимально себе проявити", - сказав Кобін.

Нагадаємо, після перемоги в першій грі 5:0 Шахтар і у повторній грі розгромив Тернопіль 4:0, вийшовши до чвертьфіналу Кубка України.

Дивіться фотогалерею: Подвійний розгром: Як Шахтар пробився до чвертьфіналу Кубка України

За матеріалами: ФК Шахтер