0
425
Дніпро й Олімпік зіграли з рахунком 1:1

Дніпро зіграв внічию з Олімпіком в матчі 13-го туру чемпіонату України.

У суботу, 31 жовтня, у підсумковому матчі першого кола чемпіонату України Дніпро втратив очки, зігравши на виїзді внічию 1:1 з Олімпіком.

Підопічні Мирона Маркевича вийшли вперед на 36-й хвилині завдяки голу Лео Матоса. Але донецький клуб на старті другого тайму зумів зрівняти рахунок і довести поєдинок до нічиєї.

Олімпік – Дніпро 1:1

Голи: Танчик, 47 – Лео Матос, 36

Олімпік: Махарадзе, Парцванія, Борзенко Гришко, Гошкодеря (Федорів, 80), Моха, Поступаленко (Матяж, 79), Лебедь, Танчик, Огиря, Кадімян.

Дніпро: Бойко, Чигринський (Зозуля, 59), Дуглас, Гуйє, Піко, Лео Матос, Бруну Гама, Ротань, Едмар (Данило, 81), Селезньов, Матеус (Бабатунде, 82).

Попередження: Лебедь, Парцванія, Огиря, Едмар, Лео Матос.