Срна: Прикро, що не вийшли в плей-оф Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  9 грудня 2015, 08:40
0
408
Даріо Срна подякував партнерам і уболівальникам за цей важкий для команди рік

Капітан Шахтаря Даріо Срна вважає, що "гірники" заслужили те місце, на якому перебувають.

"Прикро, що не вийшли в плей-оф Ліги чемпіонів. Неважливо, в яких умовах ми перебуваємо, - всі професіонали, повинні грати до кінця. Ми отримуємо зарплату, у нас хороші контракти, тому зобов'язані разом відповідати за результат і разом робити крок вперед. Добре грати в Парижі і при цьому поступитися 0:2 - це погано. Три очки - це три очки, і якщо зараз ми перебуваємо на третьому місці, значить, ми це заслужили.

Але сьогодні Шахтар показав, що може грати з ПСЖ. В останні 20 хвилин матчу з Реалом ми також це продемонстрували. Але так має бути протягом усіх 90 хвилин. Повторюся: головне враження від сьогоднішнього поєдинку - ми можемо битися з французами! Тільки з такими суперниками дуже важко, якщо їм не забиваєш. Це не чемпіонат України, в якому у нас є 10 моментів, щоб провести три м'ячі. Тут один момент і один гол можуть вирішити результат протистояння.

Підбиваючи підсумки, хочу сказати спасибі кожному футболістові Шахтаря, тому що це був дуже важкий рік: було багато перельотів, тренування і матчі на виїзді. Спасибі партнерам за те, що показали характер, віддали свої сили на полі і на тренуваннях, щоб підтримувати Шахтар на такому рівні. Дякую уболівальникам - хоч вони і не з нами, але ми відчуваємо їхню підтримку. Всі знають, що ми граємо для Донецька, Донбасу. Сподіваємося, що переможе здоровий глузд і політики зроблять найголовніший подарунок на сьогодні - принесуть мир!", - сказав Даріо Срна.

Нагадаємо, донецький Шахтар програв у Парижі в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів, але вийшов в Лігу Європи.

За матеріалами: ФК Шахтер