Sport bigmir,  24 січня 2016, 19:59
0
237
Дієго Коста приніс Челсі перемогу над Арсеналом

Команда Хіддінка виявилася сильнішою, ніж "каноніри", які грали в меншості майже весь матч.

Лондонський Челсі обіграв на виїзді лідера чемпіонату Англії Арсенал з рахунком 1:0.

На хід гри багато в чому вплинули два моменти на старті гри. Перший, коли на 18-й хвилині після пасу Вілліана на Дієго Косту Пер Мертезакер зачепив Косту у підкаті, а арбітр вилучив захисника Арсеналу за фол останньої надії.

Через п'ять хвилин Челсі відкрив рахунок у матчі. Дієго Коста після прострілу Івановича випередив Габріеля і пробив повз Чеха у ближній кут.

Ці дві події стали серйозним ударом по Арсеналу, який у цій грі був мало схожий на себе і за весь матч може записати у свій актив всього один гольовий момент, коли перед перервою Фламіні отримав м'яч на лінії штрафного Челсі, але француз пробив вище воріт.

Челсі більше володів м'ячем, контролював гру, але також рідко доходив до воріт суперника.

У підсумку Челсі здобув мінімальну перемогу, яка дозволила "аристократам" піднятися на 13-у позицію в чемпіонаті, а от Арсенал втрачає лідерство, знову пропускаючи на вершину турнірної таблиці Лестер.

Арсенал - Челсі 0:1

Гол: Дієго Коста, 23

Арсенал: Чех, Монреаль, Косельні, Мертезакер, Бельерін, Ремсі, Фламіні, Уолкотт (Окслейд-Чемберлен, 75), Озіл, Кемпбелл (Санчес, 57), Жиру (Габріель, 22)

Челсі: Куртуа, Іванович, Зума, Террі, Аспілікуета, Мікель, Матіч, Вілліан, Фабрегас, Оскар (Азар, 77), Дієго Коста (Ремі, 69)

Попередження: Косельні, Фламіні - Оскар, Матіч, Обі Мікель

Вилучення: Мертезакер, 18