Sport bigmir,  16 березня 2016, 23:42
0
513
Суарес допоміг Барселоні обіграти Арсенал

Подробиці і онлайн матчу: Барселона - Арсенал 3:1 Онлайн трансляція матчу Ліги чемпіонів

Каталонська Барселона впевнено обіграла англійський Арсенал за сумою двох матчів в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Після виїзної перемоги 2:0, каталонці обіграли суперника і вдома з рахунком 3:1.

Уже перший тайм звітної гри показав відсутність шансів у Арсенала відіграти два м'ячі у протистоянні - у підопічних Венгера незважаючи на всі старання нічого не виходило в атаці, тоді як Барселона в спокійному темпі володіла м'ячем і створила два моменти для взяття воріт, і якщо Ліонель Мессі гостей пробачив, то Неймар своїм шансом скористався сповна.

Дебют другого тайму подарував уболівальникам каталонцям надію, коли Ельнені вдався розкішний удар в праву дев'ятку, але Барселона відповіла ще більш ефектно - після навісу справа у виконанні Дані Алвеса Луїс Суарес, поклавши корпус, в падінні спрямував м'яч у дальній верхній кут.

Ну а крапку в матчі поставив Ліонель Мессі в кінцівці матчу, коли з легкістю і витонченістю перекинув м'яч через який вибіг з воріт Оспіну.