Тренер Боруссії: Потрібно приймати поразки, як чемпіон

Sport bigmir,  15 квітня 2016, 10:35
0
115
Томас Тухель

Головний тренер дортмундської Боруссії Томас Тухель прокоментував поразку своєї команди в повторному чвертьфінальному матчі ЛЄ.

"Я не можу це пояснити: дуже нелогічно і емоційно. В кінці гри при 3: 3 всі на стадіоні вважали, що це має статися. Це доля. Коли у вас є така велика віра, це може статися. У нас була мета, яку ми не досягли", - цитує Тухель офіційний сайт Боруссії.

"Ми дуже спустошені. Наша команда була дуже близька до основної і важливої мети: обіграти Ліверпуль на Анфілді. Тепер нам слід змиритися з тим, що нам не вдалося цього досягти.

Повинні бути чесні: при 3: 1 наша команда не оцінила ризик того, що Ліверпулю було вже нічого втрачати. Ми перестали відчувати себе впевнено під пресингом і тиском. Таким чином, трапився найгірший сценарій. У нас був гольовий запас, але ми програли другий тайм з рахунком 4: 1. Це набагато нижче тих стандартів, які ми ставимо перед собою.

Ми повинні зізнатися, що не досягли своєї головної мети. Подивимося, як команда відреагує і згуртується, а також чи вистачить нам сил на недільний матч проти Гамбурга.

Поздоровлення Ліверпулю. Потрібно приймати поразки як чемпіон", - резюмував Тухель.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ліверпуль в драматичному матчі з Борусією вирвав путівку в півфінал.