Срна: У другій половині зустрічі був психологічний і фізичний спад

Sport bigmir,  29 квітня 2016, 07:09
0
176
Даріо Срна

Капітан Шахтаря Даріо Срна поділився думкою про перший матч 1/2 фіналу Ліги Європи.

Захисник донецького Шахтаря Даріо Срна прокоментував результат першого півфінального матчу Ліги Європи проти Севільї.

"У першому таймі сильнішими були ми, а у другому - Севілья. Потрібно було знімати всі питання ще в перші 45 хвилин. У нас було більше моментів, але, на жаль, пропустили.

У другій половині зустрічі був психологічний і фізичний спад. Севілья змінила тактику і відчула впевненість. Але ми билися до кінця. Всі наші футболісти хотіли перемогти, видали свій максимум! Після того як пропустили, зібралися, показали характер, хороший футбол, весь час атакували і мали забивати ще.

Зараз шансів більше у севільців, проте ми не будемо опускати руки. Поїдемо в Іспанію і будемо битися. Ви знаєте, що Шахтар переміг своїх суперників на виїзді, чому б не повторити те саме і із Севільєю.

Щодо епізоду з пенальті я питав Факундо, він відповів, що дотик був. Що ж, зараз вже нічого не зміниш. Треба готуватися далі, у футболі все можливо. Вірю в свою команду, ми можемо домогтися хорошого результату на виїзді. Може, рахунок 2:2 в нашій третій зустрічі із Севільєю на щастя для нас, подивимося", - сказав Срна після матчу.

Нагадаємо, що Шахтар не втримав перемогу над Севільєю в Лізі Європи.