Емері: Зрівняли рахунок і усвідомили, що все ще в наших руках

Sport bigmir,  19 травня 2016, 08:35
0
522
Унаї Емері

Наставник Севільї Унаї Емері розповів про унікальні почуття після перемоги в Лізі Європи.

"Ліверпуль був сильнішим в першому таймі і, природно, міг виграти. Але можна сказати і навпаки. Забивши перший гол, ми стали куди впевненіші в собі. У перерві спробували трошки перебудуватися психологічно. Ми зрівняли рахунок і усвідомили, що все ще в наших руках . Нам просто потрібно було бути самими собою.

Наш головний успіх полягає в тому, що ми зробили на шляху до Базеля. Ми здорово грали в нинішньому єврокубковому сезоні і зараз знову святкуємо перемогу в Лізі Європи. Ці почуття абсолютно унікальні.

Треба належним чином відсвяткувати свій успіх, не забуваючи про недільний фінал Кубка Іспанії. Але повторюся, треба отримати максимум задоволення від того, що відбувається. Мої хлопці це заслужили.

У перерві потрібно було щось міняти. Ліверпуль - відмінна команда, не дарма ж вони так швидко освоїлися на полі. Нам же потрібно почуватися так, як на власному стадіоні. Вболівальники сьогодні дійсно були на висоті. Вони підтримували нас щосили, і ми відчували себе захищеними", - сказав після матчу Емері.

Раніше повідомлялося про те, що Севілья, обігравши в фіналі Ліги Європи Ліверпуль з рахунком 3:1, втретє поспіль стала переможцем турніру.

Для наставника Ліверпуля Юргена Клоппа це стало п'ятою поразкою у фіналі з шести. Після матчу він заявив, що для його команди матч закінчився розчаруванням.

Швейцарський переворот: Севілья третій рік поспіль Лігу Європи виграла

За матеріалами: uefa.com