Чемпіонат Англії. Челсі розгромили Лестер

iSport.ua,  14 січня 2017, 21:51
0
402
Маркос Алонсо

Підопічні Антоніо Конте сповна скористалися кадровими проблемами чемпіонів Англії, розгромивши їх у їхньому ж "лігві".

Лестер у хорошій формі після трьох ігор поспіль без поразок підходив до домашнього матчу з лондонським Челсі. Таке досягнення чинним чемпіонам підкорилося лише вдруге у нинішньому сезоні. У свою чергу, Челсі у минулому турі перервав тривалу серію ігор без поразок, поступившись лондонському Тоттенгему з рахунком 0-2. У кубковому матчі Синім вдалося розгромити Петерборо, але навряд чи саме цей матч став показником відсутності проблем у команди Антоніо Конте. Саме у грі з Лестером лондонцям потрібно було знову доводити свою спроможність.

Із перших хвилин матчу гра розвивалася з позиційною перевагою Челсі, на що Лестер намагався відповідати своїми швидкими випадами. Вже на другій хвилині господарів цілком міг вивести вперед Ахмед Муса, але його потужний удар з лівого краю штрафного вміло парирував Тібо Куртуа. На цей епізод гості відповіли лише через чотири хвилини взяттям чужих воріт. У ході розіграної комбінації Азар на лінії воротарського вважав за краще замість удару віддати пас на Алонсо, який з більш вигідною позиції легко вразив дальній кут чужих воріт.

Забитий гол дав можливість вже підопічним Конте діяти від суперника. Лондонці часто дозволяли собі відходити в оборону з наміром за необхідності різко втекти в контратаку. У той же час Лестеру витягти для себе користь з тривалих позиційних атак особливо не вдавалося. Явно не вистачало команді Клаудіо Раньєрі Ріяда Мареза, що відлетів на Кубок Африки. За відсутності потрібного рівня креативності найнебезпечніші моменти господарями були організовані після подач із флангів. Спочатку Чилвелл пробив головою з вигідної позиції неточно, а потім і Давид Луїс ледь не відправив ккруглого у власні ворота.

На старті другого тайму ситуація для Лестера стала геть критичною. Челсі за аналогією зі стартом першої половини зустрічі знову заволодів перевагою і досить швидко домігся свого. Вілліан у боротьбі з Фуксом заробив стандарт на правому фланзі атаки. Бразилець сам і виконав подачу зі штрафного у володіння Шмайхеля, де м'яч був винесений прямо під удар Маркосу Алонсо, і той пострілом за допомогою невеликого рикошету від суперника відправив ігровий снаряд у кут воріт Лестера.

Незабаром Маркос Алонсо міг зовсім оформити хет-трик, але  ударом зльоту з лівого краю чужого штрафного відправив ігровий снаряд поруч зі штангою. Але якщо не вдалося відзначитися втретє Алонсо, це зробив замість нього інший іспанець. Вілліан за допомогою рикошету вискочив назустріч Шмайхеля і відправив м'яч з правого краю чужого штрафного у центр точно на Педро Родрігеса, а той ударом головою вразив порожні ворота Лестера.

Відчайдушні заміни від Клаудіо Раньєрі також не принесли результату. Окадзакі, Сімпсон і Грей майже ніяк атакуючу гру не підсилили. Останні хвилини пройшли без небезпечних моментів. 0: 3 - впевнена перемога Челсі, яка у разі невдачі Ліверпуля у завтрашньому матчі може дозволити Синім помітно зміцнити своє лідерство у турнірній таблиці. У свою чергу, Лестер продовжує задовольнятися перебуванням у нижній частині турнірної таблиці.

Лестер - Челсі 0: 3

Голи: Алонсо, 6, 51, Педро, 71

Лестер: Шмайхель - Фукс, Морган, Хут (Окадзакі, 60), Чілвелл - Менді - Муса (Грей, 71), Дрінквотер, Ндіді, Олбрайтон (Сімпсон, 71) - Варди

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Давид Луїс, Кехілл - Мозес, Канте, Матич, Алонсо - Вілліан (Батшуаї, 84), Азар (Фабрегас, 79), Педро (Лофтус-Чик, 84)