Швайнштайгер відзначив появу на полі гарним м'ячем

0
267
Швайнштайгер відзначив появу на полі гарним м ячем
Бастіан Швайнштайгер

Півзахисник Манчестер Юнайтед Бастіан Швайнштайгер забив у падінні через себе в матчі Кубка Англії проти Вігана.

Сьогодні Манчестер Юнайтед без проблем здолав Віган в 1/16 Кубка Англії 4:0. Крім розгромного рахунку поєдинок ознаменувався поверненням у гру німецького півзахисника МЮ Бастіана Швайнштайгера, який вийшов з перших хвилин вперше в нинішньому сезоні. Спочатку Швайні віддав гольовий пас на Маруана Феллайні, який відкрив рахунок в цьому матчі, а на 82-й хвилині Басті відзначився і сам, до того ж зробив це дуже красиво - в падінні через себе. Ще по голу на рахунку Кріса Смоллінга і Генріха Мхітаряна.