Кубок Італії: Ювентус здобув вольову перемогу, Лаціо в дербі переграв Рому

iSport.ua,  28 лютого 2017, 00:01
0
188
Ювентус отримав перемогу над Наполі

Туринський Ювентус завоював комфортну перевагу в першому півфінальному матчі Кубка Італії проти Наполі.

Перший тайм господарі провели невдало, пропустивши гол. Хосе Кальєхон відкрив рахунок з передачі Лоренцо Інсіньє на 36-й хвилині матчу.

У другому таймі Ювентус переломив хід зустрічі. Вже на 47-й хвилині Кулібалі сфолив на Дібале в штрафному, і аргентинець зрівняв рахунок з пенальті. В середині тайму Гонсало Ігуаїн вивів команду вперед, а на 69-й хвилині Діба знову реалізував пенальті, призначений за фол на Куадрадо. Ювентус може їхати в Неаполь з гарною перевагою.

Ювентус - Наполі 3:1

Голи: 0:1 - 36 Кальєхон, 1: 1 - 47, пенальті Діба, 2: 1 - 64 Ігуаїн, 3: 1 - 69, пенальті Діба.

Ювентус: Нето, Бонуччі, К'єлліні, Ліхтштайнер (Куадрадо, 46), Бардзальї, Пьяніч, Асамоа (Алекс Сандро, 73), Хедіра, Манджукіч, Діба (П’яца, 84), Ігуаїн.

Наполі: Рейна, Альбіоль, Стрініч, Маджо, Кулібалі, Гамшик (Зелінський, 57), Діавара, Кальєхон, Ріг (Паволетті, 83), Лоренцо Інсіньє, Мілік (Мертенс, 61).

Попередження: Діавара (21), Асамоа (26), Мілік (38), Ліхтштайнер (40), Рог (58), Маджо (68), Рейну (68).