П'ятов: Кожного матчу самі собі привозимо голи

0
230
П ятов: Кожного матчу самі собі привозимо голи
Андрій П'ятов

Голкіпер донецького Шахтаря Андрій П'ятов прокоментував минулий поєдинок проти луганської Зорі.

“Вийшов хороший, бойовий поєдинок. У першому таймі ми не встигали за футболістами Зорі. У перерві тренер звернув на це увагу, і ми зробили правильні висновки.

У другому таймі забили важливий гол, який і приніс нам успіх. Якось так виходить, що ми кожного матчу самі собі привозимо голи... Треба бути уважнішими. Але це футбол, де всього буває. Головне, що команда правильно відреагувала і показала: Шахтар є Шахтар.

В цілому ж приємно грати за такої атмосфери. Було багато як наших уболівальників, так і фанатів Зорі. Думаю, це був найвідвідуваніший матч туру. Хочеться, щоб їх було якомога більше“, - підсумував П'ятов.

Нагадаємо, Шахтар здобув перемогу над Зорею (2:1) у матчі 23-го туру чемпіонату України.