Ми намагалися грати: що говорили гравці збірної України після перемоги у Фінляндії

iSport.ua,  12 червня 2017, 09:10
0
397

Представляємо вашій увазі коментарі футболістів збірної України після перемоги над збірною Фінляндії.

Після переможного матчу над Фінляндією футболісти збірної України зазначали, що перший тайм команді не вдався, але в підсумку добре, що все закінчилося перемогою. Три очки здобуто, а гра забудеться.

Андрій Ярмоленко

Ми домоглися важкої перемоги. Однак, як то кажуть, гра забувається, а результат залишається. Як на мене, так це повністю підходить для сьогоднішнього матчу.

Перший тайм? Жахливий. Грали незрозуміло в що. Другий був трохи кращим, ми розуміли, що якщо не зможемо перемогти в цьому матчі, то боротися за вихід на ЧС-2018 буде вже безглуздо. Включили бойові якості і билися за країну і за результат. Я думаю вболівальники не повинні дорікнути нам за самовіддачу.

Євген Коноплянка

Коли я мало не віддав результативну передачу на Пуккі, я хотів перевести. Свого гравця бачив, але у мене поїхала опорна нога. Добре, що так все закінчилося - я схуд в цей момент на кіло, напевно.

Настрій в команді відмінний. Може, зберемося командою після матчу, зараз в автобусі будемо вирішувати.

Шевченко: У матчі з Фінляндією показали характер, довели, що мужики

Артем Бесєдін

Було багато боротьби, але в другому таймі опустили м'яч вниз і почало щось виходити. Довели матч до логічного завершення і з хорошим настроєм їдемо додому.

Я виходив, коли ми вигравали 1:0. Моїм завданням, як нападаючого, було вийти, нав'язати боротьбу захисникам, зачепитися за м'яч. Як забив? Десь чуйка. Ну і я нападаючий, повинен забивати голи. Відчув, де треба опинитися.

Перший гол за збірну? Напевно, це найприємніше, що може бути. Найголовніше, що я не підвів тих людей, які мене сюди викликали і довірили місце на полі.

Євген Селезньов

Найголовніше, що ми врешті-решт зуміли взяти ці три очки. Ми дуже задоволені, що виграли. Бєс - молодець, вліпив! Вітаю всіх з перемогою.

У першому таймі мало що виходило. Чому? Важко сказати. Взагалі важко коментувати матч, оскільки переважають емоції. У перерві Андрій Миколайович особливого ​​прочухана не влаштовував, ми і самі знали, що перемога нам потрібна набагато більше, ніж фінам.

Руслан Малиновський

Після мого удару, суперників врятував голкіпер. Добре, що Женя виявився в потрібному місці і забив. Після голу пропустили такий безглуздий у відповідь, але, на щастя, швидко забили другий м'яч і довели до логічного завершення цей матч.

Ми намагалися грати, але газон був не найкращої якості, хоч його і полили перед грою. Найважливіше на даному етапі - це три очки, що ми і зробили. Будемо рухатися далі.

На перший план в грі виходив і характер, і бійцівські якості. Нас Андрій Миколайович добре налаштував на цю гру. Багато він говорив і за матч з Мальтою, що потрібно реабілітуватися перед уболівальниками, перед усією Україною. Сьогодні головним був результат, а якість гри прийде.

Тарас Степаненко

Було видно, що фіни розібрали нашу гру. Вони дуже правильно перебудовувалися і практично не пресингували нас при виході з оборони. Вони намагалися йти в пресинг в центрі поля, оскільки там утворювалися зони - ми розташовувалися широко. У цій фазі у нас і не виходило.

Важко було на фланзі для наших гравців. У першому таймі у нас мало що виходило. У другому таймі нам підказали, щоб вбігали за спини центральних захисників, і у нас досить непогано це виходило.

Микола Матвієнко

Перша половина поєдинку видалася дуже "обережною" з нашого боку. У другому таймі ми зрозуміли, що вже потрібно щось робити. Ми почали грати розкутіше, і згодом це вилилося в перемогу.

Забили перший м'яч і розслабилися. Спробували контролювати гру, але пропустили досить курйозний гол. Потім знову почали тиснути і зуміли довести зустріч до перемоги.