Динамо здобуло мінімальну перемогу над Шахтарем

0
2648
Дьємерсі Мбокані

Гол Мбокані приніс перемогу київському Динамо в матчі проти донецького Шахтаря.

У суботу, 22 липня, відбувся матч другого туру української "Прем'єр-ліги", в якому Шахтар приймав Динамо. Поєдинок проходив у Харкові на ОСК "Металіст".

З перших хвилин матчу стало зрозуміло, що Динамо виконало роботу над помилками після поразки в Суперкубку. Кияни активно йшли в атаку, контролюючи при цьому центр поля, так що бразильські нападники суперника залишалися без м'яча.

Лише на 25-й хвилині "гірникам" вдалося створити перший небезпечний момент: Бернард прорвався в штрафну Динамо і пробив, однак голкіпер виявився на місці. Ще одну добру нагоду відкривати рахунок Шахтар мав наприкінці першого тайму, коли Даріо Срна виграв верхову боротьбу з навісу Ісмаїлі і скинув на Факундо Феррейру, а той, своєю чергою, потужно пробив з кількох метрів, але влучив прямо в Максима Коваля.

Варто відзначити, що і Динамо кілька разів загрожувало воротам Андрія П'ятова в першому таймі. Киянам навіть двічі вдалося забити, проте обидва рази вони зробили це з офсайду. Непоганий момент мав Денис Гармаш: хавбек знаходився на відмінній позиції перед воротами суперника, однак забарився з ударом. На перерву команди пішли за нульової нічиєї на табло.

Не минуло й хвилини після свистка арбітра на другий тайм, як Динамо все ж вийшло вперед. Отримавши передачу на правому фланзі, Гармаш подав у штрафну на Дьємерсі Мбокані, а африканський форвард красивим ударом головою вразив ворота Шахтаря. 1:0.

Пропущений гол змусив "гірників" діяти активніше, проте динамівці впевнено оборонялися і навіть були близькі до того, щоб подвоїти рахунок. Відмінний шанс був у Дерліса Гонсалеса, гарматний постріл якого прийняла на себе поперечина. Шахтар через кілька хвилин відповів тим же - Тайсон прорвався через кількох гравців суперника і прострілив в каркас воріт.

Шахтар тиснув, але ніяк не міг забити. Моменти були у Марлоса, Тайсона, Феррейри і Дентіньо, який вийшов на заміну. Однак щоразу київську команду рятував Коваль, або гравцям Шахтаря просто не вистачало удачі.

У підсумку, Динамо утримало мінімальну перевагу і здобуло важливу перемогу на старті чемпіонату.

Шахтар - Динамо 0:1

Голи: Мбокані, 46

Шахтар: П'ятов - Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Алан Патрік (Бланко-Лещук, 86), Степаненко (Коваленко, 65) - Марлос, Бернард (Дентіньо, 78), Тайсон - Феррейра

Динамо: Коваль - Морозюк, Віда, Хачеріді, Кадар - Ярмоленко, Сидорчук, Шепелев, Гонсалес (Циганков, 71) - Гармаш (Корзун, 80) - Мбокані (Бесєдін, 77)

Попередження: Марлос - Гонсалес, Коваль, Хачеріді, Сидорчук, Корзун