Рома обіграла Тоттенхем в матчі Міжнародного кубка чемпіонів

0
167
Рома обіграла Тоттенхем

Команди видали яскраву гольову кінцівку, яка і вирішила долю протистояння.

Італійська Рома в околицях Нью-Йорка перемогла англійський Тоттенхем з рахунком 3:2 в матчі Міжнародного кубка чемпіонів.

Рома першою відкрила рахунок - на 13-й хвилині Дієго Перотті реалізував пенальті. Коли на 70-й хвилині Дженгіз Ундер подвоїв перевагу італійської команди, здалося, що в цьому матчі вже все вирішено.

Але або Тоттенхем вирішив боротися до кінця, або Рома розслабилася, але голи Гаррі Вінкса і Вінсента Янссена протягом чотирьох хвилин дозволили британцям зрівняти рахунок.

Загубивши перевагу в два м'ячі, Рома все ж вирвала перемогу завдяки удару Марко Туммінелло перед самим фінальним свистком.

Рома (Італія) - Тоттенхем (Англія) - 3:2