Динамо здобуло вольову перемогу над Партизаном

iSport.ua,  29 вересня 2017, 00:16
0
581

Команда Хацкевича зуміла здобути перемогу в Белграді, програючи після першого тайму 0:2.

Динамо обіграло Партизан у Лізі Європи, програючи після першого тайму 0:2.

Кияни знову провели два різних тайми, провалившись у першому і реабілітувавшись у другому.

До перерви столичний клуб пропустив двічі – спочатку від Ожеговича, який успішно замкнув пас Леандро Тавамби в штрафному майданчику Максима Коваля, потім від самого Тавамби, який легко обіграв Томаша Кадара і голкіпера.

Могли динамівці пропускати ще, але Коваль буквально з лінії воріт виніс м'яч після неакуратного пасу назад від Кадара.

У перерві Хацкевич зробив дві заміни, і вони швидко спрацювали.

Вже на 68-й хвилині рахунок на табло був рівним: спочатку Жуніор Мораес впевнено реалізував пенальті, а потім Віталій Буяльський результативно відкрився під фланговий крос Артема Бесєдіна.

У кінцівці поєдинку Мораес приніс Динамо перемогу, успішно спрацювавши на добиванні після пострілу Буяльського.

Партизан - Динамо 2:3

Голи: Ожегович, 34, Тавамба, 42 - Мораес, 55 (з пенальті), 84, Буяльський, 68

Партизан: Стойкович - Вулічевич, Остоїч, Мілетич I, Мілетич II - Радін, Янкович (Йованович), Евертон Більєр, Сума (Пантич, 75) - Ожегович, Тавамба

Динамо: Коваль - Кендзьора, Кадар, Віда, Пиварич - Сидорчук, Буяльський (Морозюк, 90 + 1) - Циганков (Мораес, 46), Гармаш, Гонсалес - Кравець (Бесєдін, 46)

Попередження: Янкович, Евертон - Кравець, Сидорчук