Швеція мінімально обіграла Італію в першому матчі плей-офф за вихід на ЧС-2

0
312
Швеція мінімально обіграла Італію

Єдиний гол на кінець години гри забив Якоб Юханссон.

У Стокгольмі на Френдс Арена завершився перший матч плей-офф відбіркового циклу ЧС-2018, в якому збірна Швеції мінімально обіграла команду Італії. Матч завершився з рахунком 1:0.

Шведи дуже активно розпочали матч і мали низку моментів в перші 10 хвилин гри. Але потім італійці зуміли відсунути м'яч від своїх воріт і вирівняти становище на полі. До перерви рахунок 0:0 відповідав тому, що відбувається на полі.

Після перерви шведи зуміли вирвати перемогу. На 61-й хвилині відзначився Якоб Юханссон. Крафт вкинув аут справа, Тойвонен головою скинув м'яч на лінію штрафного. Юханссон, який набіг, пробив з відскоком від газону, м'яч влучив у ногу захиснику і прошмигнув у ближній кут, а дезорієнтований Буффон полетів в протилежний кут.

Таким чином, Швеція може залишити 4-кратного чемпіона світу збірну Італії без головного футбольного турніру чотириріччя вперше за 60 років.

Матч-відповідь у цій парі відбудеться 13 листопада в Мілані, на знаменитому стадіоні Сан-Сіро.

Швеція - Італія 1:0

Гол: Юханссон, 61

Швеція: Ольсен - Крафт (Свенссон, 83), Лінделеф, Гранквіст, Аугустінссон - Клаессон, С. Ларссон, Екдаль (Юханссон, 57), Форсберг - Тойвонен, Берг (Кісі Телін, 75)

Італія: Буффон - Бардзальї, Бонуччі, К'єлліні - Кандрева, Пароло, Де Россі, Верратті (Лоренцо Інсіньє, 76), Дарміан - Іммобіле, Белотті (Едер, 65)

Попередження: Берг - Верратті