Формула 1: Два фінальних кола Гран-прі Китаю виключені з протоколу

0
530
Льюїс Хемілтон переміг на Гран-прі Китаю

Результати гонки в Шанхаї переглянуті через помилки стюардів.

Через те, що переможцю Гран-прі Шанхаю Льюїсу Хемілтону випадково показали картатий прапор занадто рано, в кінці 55-го кола, було прийнято рішення зафіксувати результати 54-го кола, хоча сама гонка тривала всі 56 кіл.

Відповідно до статті 43.2 Спортивного регламенту Формули 1, у разі, якщо з якихось причин лідеру показують фінішний прапор раніше, ніж це було спочатку заплановано, результати фіксуються за останнім перед цим перетинанням лінії старт-фініш. Відповідно, два фінальних кола були виключені з протоколу.

На підсумкову розстановку це майже не вплинуло, за одним винятком: Камуі Кобаяші, який обігнав Жюля Б'янкі наприкінці 56-го кола в боротьбі за 17-е місце , в протоколі знову опинився позаду нього.

Нагадаємо, що переможцем Гран-прі Китаю став пілот команди Мерседес Льюїс Хемілтон, який вперше в кар'єрі виграв третю гонку поспіль.

За матеріалами: f1news.ru