Син Шумахера став віце-чемпіоном Європи з картингу

Sport bigmir,  4 вересня 2014, 13:52
0
265

Син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера Мік посів друге місце в європейському чемпіонаті CIK-FIA з картингу в категорії KF Junior.

Перед останнім етапом, який пройшов у Великобританії, на трасі в Брендоні, Мік мав непогані шанси на перемогу в чемпіонаті, але у ході гонки вилетів з траси і фінішував лише сьомим. Британець Енаам Ахмед, що лідирував в особистому заліку, виграв гонку і завоював титул.

Зазначимо, що Мік виступає в картингу під прізвищем Бетч (це дівоче прізвище дружини Міхаеля, Корінни), а іноді як Мік Джуніор.

Нагадаємо, що батько Міка Міхаель Шумахер зараз проходить реабілітацію в одній з клінік Лозанни.

Катаючись на лижах у французькому Мерібель 29 грудня 2013 року, Шумахер впав і вдарився головою об каміння. Гонщик, якому 3 січня виповнилося 45 років, був введений лікарями у стан коми.

Шумахера вивели зі стану штучної коми, в якій він перебував кілька місяців.

Німця виписали з клініки Гренобля і перевезли в Лозанну.
За матеріалами: f1news.ru