Формула-1: Льюїс Хемілтон виграв гонку в Абу-Дабі і став чемпіоном світу

Sport bigmir,  23 листопада 2014, 16:54
0
533
Льюїс Хемілтон став чемпіоном світу у Формулі-1

У неділю, 23 листопада, Льюїс Хемілтон на Гран-прі Абу-Дабі оформив свій другий чемпіонський титул у кар'єрі

Гран-прі Абу-Дабі, Яс Маріно

Дистанція гонки - 305,3 км (55 кіл)

Британський пілот команди Мерседес фінішував першим у гонці на Гран-прі Абу-Дабі і став чемпіоном світу Формули-1 сезону-2014, набравши 384 очки. Його партнер по команді Ніко Росберг, який до старту гонки теоретично претендував на чемпіонське звання, фінішував 14-м із-за поломки ERS на його машині, і закінчив сезон на другому місці з 317 очками.

Друге місце в гонці дісталося бразильському гонщику команди Вільямсу Феліпе Массі. Третє місце на Гран-прі Абу-Дабі дісталося іншому пілоту Вільямс Валттері Боттасу.

Зазначимо, що четвертим вугонці фінішував гонщик команди Ред Булл Даніні Ріккардо, який стартував з боксів.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Формула-1: Льюїс Хемілтон виграв гонку в Абу-Дабі і став чемпіоном світу

ТЕГИ: Формула-1Льюис ХэмилтонгонкиСебастьян ФеттельНико Росбергавтоонлайн трансляция