ЧС з хокею: Фінляндія зіграє з Канадою у фіналі

Sport bigmir,  21 травня 2016, 22:41
0
729
США і Канада подарували вболівальникам видовищний поєдинок

У напруженому поєдинку зі збірною США канадці виривають перемогу і стають другим фіналістом чемпіонату світу.

Незважаючи на те, що збірна США провела турнір не настільки впевнено, поєдинок із канадцями вони явно можуть записати собі в актив.

У першому періоді Канада без особливих проблем забила дві шайби, і вже здавалося, що в цій зустрічі інтриги чекати не доведеться.

Однак американці просто приголомшили свого опонента, не тільки зрівнявши рахунок протягом другого періоду, але і вийшовши вперед. До честі канадців, вони гідно пережили цей удар і до перерви встигли зрівняти рахунок. Можливо, третя шайба канадців і стала ключовим моментом поєдинку і морально підкосила збірну США.

Минуло лише дві хвилини в заключному періоді, коли канадці знову вийшли вперед. Після четвертого взяття воріт Канада вже не упустила свою перевагу і здобула путівку до фіналу. США і Канада видали цікавий поєдинок, в якому інтрига зберігалася до фінальної сирени.

Канада - США 4:3

Шайби: Галлахер, 8:59, Маршанд, 18:02, Брессард, 35:30, Елліс, 41:34 - Меттьюс, 21:14 Варсофскі, 23:57, Мотт, 28:52