20 квітня 2013, 21:30
0
39
Україна переграла Польщу

У драматичному поєдинку перегравши збірну Польщі, національна команда України вийшла переможцем турніру в Донецьку і наступного сезону виступить у групі А першого дивізіону світового хокею.

Як і в матчі проти Нідерландів, підопічні Олександра Куликова почали поєдинок з поляками з двох пропущених шайб.

Два точні кидки Малашинськи в першому періоді були як крижаний душ, від якого українці відійшли тільки в другому періоді. Але відігратися і вийти вперед синьо-жовтим допоміг зовсім не психологічний фактор - емоційний сплеск був уже наслідком голів після зміни тактики гри біля воріт Одробни.

Нескінченні кидки від синьої лінії до першої перерви бажаного ефекту не принесли, а з першими хвилинами другої 20-хвилинки гравці збірної України, нарешті, прийшли на майданчик перед воротами суперників і гольова серія почалася...

Роман Благий, Олег Шафаренко та Олег Тимченко тричі вражали ворота збірної Польщі з близької відстані, довівши суперника до стану розгубленості.

Гол Олександра Матерухіна на самому початку третього періоду був надзвичайно доречним, адже за мінімальної переваги господарів майданчика від суперників можна було очікувати справжнього штурму. Втім, підопічні Ігоря Захаркіна зуміли зібратися з силами і завдати удару у відповідь. Габриш дальнім кидком скоротив відставання в рахунку, але це був останній успіх поляків у цьому матчі.

Україна - Польща - 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)

Шайби: 0:1. Малашинський (Колуш) - 00:13, 0:2. Малашинський (Дроня, Дутка) - 6:01-біл., 1:2. Благий (Полоницький, Варламов) - 27:42, 2:2. Шафаренко (Тимченко) - 28:02, 3:2. Тимченко (Побєдоносцев, Шафаренко) - 36:47, 4:2. Матерухін (Тимченко, Шафаренко) - 40:26, 4:3. Габриш (Лашкевич) - 52:16

Польща: Одробни. Дроня-Дутка, Запала-Малашинський-Колуш. Габри ш-Котлож, Вітецький-Урбанович-Пасьют. Горни-Брик, Бажинськи-Ковалєвка-Лашкевич. Вайда-Ромпковськи, Стржижовськи-Дзюбинський-Галант.

Україна: Напненко. Побєдоносцев-Люткевич, Шафаренко-Тимченко-Матерухін. Полоницький-Петрухно, Варламов-Захаров-Благий. Рябенко-Алексюк, Міхнов-Торяник-Бондарєв. Борисенко, Петранговський.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Свято на нашій вулиці. Збірна України тріумфально повернулася до Групи А

За матеріалами: ХК Донбас