Ліга чемпіонів. Спарта розгромила Краковію

0
214

Відбувся черговий поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів.

На відміну від вчорашнього дня, на сьогодні був запланований лише один єдиний поєдинок між чеською Спартою і польською Краковією.

Уже на екваторі першого періоду гості змогли вийти вперед, реалізувавши більшість, а автором першої шайби Спарти на турнірі став Клімек. Потім на початку другого чеський колектив зміг подвоїти свою перевагу після результативного кидка Герната. Але через 58 секунд господарі відповіли своєю результативною атакою, яку успішно завершив Дрзевецкі. Після цього гості взяли ініціативу під свій контроль, а доказом цього стали дві закинуті шайби до другої перерви, які побували у воротах Радзієвскі. Точними кидками відзначилися Калина і Нетік. У середині третьої двадцятихвилинки господарі майданчика змогли ще раз засмутити голкіпера Праги, після класної контратаки, яку завершив Йєнчик. На це гостьова команда відповіла трьома без відповіді шайбами ​​у ворота клубу з Польщі. Спершу відзначився Кайчовскі, а потім Нетік двічі прошив Радзієвскі і оформив хет-трик, який став першим на турнірі в нинішньому сезоні.

Краковія (Польща) - Спарта Прага (Чехія) 2:7 (0:1, 2:3, 0:3)

Шайби
: 9:37 Клімек (Пех, Іначак - більш) - 0:1, 23:01 Гернат (Клімек) - 0:2, 23:59 Дрзевецкі (Йєнчик, Слабон) - 1:2, 26:11 Калина (Ухер ) - 1:3, 28:41 Нетік (Микуш) - 1:4, 37:37 Йєнчик (Слабон, Капіца) - 2:4, 46:47 Кайчовскі (Клімек, Врана) - 2:5, 55:01 Нетік (Ухер - меньш) - 2:6, 57:34 Нетік (Пех, Ухер) - 2:7

Воротарі: Радзієвскі - Попперл

Кидки: 28 - 44

Штраф: 10 - 10