iSport.ua,  29 грудня 2016, 03:14
0
90

Відбувся черговий поєдинок молодіжного чемпіонату світу в Канаді.

У стартовій грі сьогоднішнього ігрового дня на молодіжному чемпіонаті світу збірна Швейцарії зустрічалася з національною командою Швейцарії. Нагадаємо, що в першому матчі шведи розібрали датчан, а швейцарці обіграли чехів в овертаймі.

Вже на п'ятій хвилині шведська збірна відкрила рахунок в матчі завдяки залишеній шайбі Джоеля Ерікссона Ека, але вже буквально через хвилину швейцарці змогли зрівняти рахунок зусиллями Йонаса Зігенталєра, реалізувавши більшість. Ну а ще через півтори хвилини Тре Крунур знову вийшли вперед після голу у виконанні Лінаса Андерссона.

У другому періоді команди продемонстрували більш обережний хокей, тому моментів було небагато. На сьомій хвилині хрестоносці знову зрівняли рахунок, реалізувавши більшість, а автором закинутої шайби став Келвін Тюркауф.

У третьому періоді швидкості трохи збільшилися, і це пішло на руку шведської збірної, яка за шість хвилин до фінальної сирени вийшла вперед зусиллями Ерікссона Ека, який оформив дубль. Ну а крапку в матчі поставив Лука Карлссон.

Таким чином, після двох турів шведи набрали шість очок і впевнено лідирують в групі А, а у швейцарців два бали і четвертий рядок.

Швейцарія U-20 - Швеція U-20 2: 4 (1: 2, 1: 0, 0: 2)

Шайби: 4:13 Ерікссон Ек (Нюландер, Бернхардт) - 0: 1, 5:08 Зігенталєр (Ріат, Альбон - більш.) - 1: 1, 6:38 Андерссон (Грундстрем) - 1: 2, 26:17 Тюркауф (Хішір, Зігенталєр - більш.) - 2: 2, 54:52 Ерікссон Ек (Грундстрем, Нюландер) - 2: 3, 57:11 Л. Карлссон (Асплунд) - 2: 4

Воротарі: Поттельберге - Сандстрем

Кидки: 15 - 46

Штраф: 10 - 14

Швейцарія: Поттельберге (Ріц); Буррен, Каррер, Штіадлер, Гросс, Вебер, Гербер, Зігенталєр; Портман, Ріат, Міранда, Тюркауф, Маршон, Альбон, Прассль, Хішір, Цендер, Хаберштіх, Еггенбергер, Дьєм, Хауссенер

Швеція: Сандстрем (Густавссон); Ларссон, Бернхардт, Гуннарссон, Кюлінгтон, Далін, Р. Карлссон, Л. Карлссон; Аль, Петтерссон, Андерссон, Грундстрем, Карлстрем, Асплунд, Нюландер, Ерікссон Ек, Лекс, Альссон, Дален, Вінгерлі, Седерлунд