iSport.ua,  2 січня 2017, 22:27
0
291

Відбувся перший чвертьфінальний поєдинок в рамках молодіжного чемпіонату світу.

У першому чвертьфіналі молодіжного чемпіонату світу в Канаді збірна Росії зустрічалася з національною командою Данії.

У першому періоді збірна Росії володіла істотною перевагою і цілком заслужено закинула дві безмовні шайби у ворота Петерсена. Спершу на дев'ятій хвилині Полунін підібрав шайбу в середній зоні, трохи пройшов вперед і класно кинув у дальній кут - диск пройшов біля пастки воротаря - 0:1. Ну, а в самій кінцівці за 11 секунд до першої перерви росіяни реалізували більшість зусиллями Капрізова, який замкнув передачу Воробйова через ворота на п'ятачку - 0:2.

На другий період у данців у воротах відбулася заміна: замість Петерсена зайняв Крог, який за двадцятихвилинку відбив всі 15 кидків і залишив свої ворота сухими, не давши росіянам збільшити перевагу в рахунку. У датчан всього лише чотири кидки в другому періоді по воротах Самсонова, який з легкістю з ними впорався.

У третьому періоді росіяни продовжували володіти ініціативою і шайбою біля чужих воріт, а у данців і раніше нічого не виходило в атаці. На восьмій хвилині Гур'янов класно пробіг від своїх до чужих воріт, але в останній момент кинути не вдалося - тут же шайбу підхопив його партнер Карнаухов, який і розстріляв ворота Крога - 0:3. Потім у данців була можливість кілька хвилин поспіль зіграти в більшості, але нічого суттєвого придумати не вдалося. Далі за п'ять хвилин до фінальної сирени Полунін відібрав шайбу в чужій зоні біля борту, після чого Капризов її підібрав, змістився в центр і кинув точно під поперечину воріт Крога - 0:4. У складі збірної Росії виділимо Іллю Самсонова, який оформив свій другий шатаут на турнірі, відбивши всі 14 кидків по своїх воротах.

Таким чином, збірна Росії здобуває впевнену перемогу і спокійно виходить в півфінал, де зіграє з переможцем пари між американцями і швейцарцями.
Данія U-20 - Росія U-20 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)

Шайби: 8:45 Полунін (Воробйов) - 0:1, 19:49 Капризів (Воробйов, Тренін - більш.) - 0:2, 47:12 Карнаухов (Гур'янов, Квартальнов) - 0:3, 55:35 Капризів ( Полунін) - 0:4

Воротарі: Петерсен (Крог, 20:00) - Самсонов

Кидки: 14 - 32

Штраф: 10 - 14

Данія: Петерсен (Крог); Ларсен, Кох, Гац, М. Рендбьерг, Вайхель, Міріц, Йенсен, Андерссон; Бліхфельд, Вайсе, Андерсен, Й. Рендбьерг, боюс, Краг, Фром, Ладехофф, Хеег, Мадсен, Труе, Корсгор

Росія: Самсонов (Красоткин); Кудако, Сидоров, Зборівський, Воронков, Дронов, Сергачев, Риков; Примх, Ураков, Квартальнов, Полунін, Бєляєв, Рубцов, Карнаухов, Алексєєв, Воробйов, Тренін, Гур'янов