Донбас в овертаймі вирвав перемогу у Кривбасу

iSport.ua,  11 березня 2017, 22:10
0
670

Донбас здобув перемогу, поступаючись під час матчу з рахунком 0:2, і повів у серії з рахунком 2:0.

У фантастичному за напруженням поєдинку Донбас в овертаймі здобув другу перемогу в серії над Кривбасом.

У стартовому періоді команди раз у раз обмінювалися небезпечними моментами, але до голів справа так і не дійшла. Богдан Дьяченко та Андрій Безхлібний демонстрували зразкову гру.

Першими змогли відзначитися гості. Після кидка Ярослава Свищева Дьяченко, здавалося, зловив шайбу, але та прокотилася у ворота.

Кривбас максимально ускладнив донеччанам завдання відігратися, закинувши другу шайбу на самому початку третього періоду. Донбас відразу ж кинувся вперед, але розпечатати ворота Безхлібному вдалося лише за 3:38 до кінця матчу зусиллями Дмитра Голденкова.

За хвилину до сирени тренерський штаб донеччан на чолі із Сергієм Вітером пішов ва-банк, випустивши 6-го польового гравця. І не прогадав! Віталій Лялька зрівняв рахунок лише за 6 секунд до кінця і перевів гру в овертайм. А вже в додатковий час той самий Лялька здобув перемогу для Донбасу.

Підсумкова перемога донеччан дозволила їм повести в серії з рахунком 2:0. Далі півфінал переїжджає до Кривого Рогу. 14 березня Кривбас прийме Донбас на своєму льоду.

Плей-офф. 1/2 фіналу. Матч 2. Донбас - Кривбас - 3:2 ОТ (0:0, 0:1, 2:1, 1:0)

Шайби: 0:1 - Свищев (Максименко, Ворона), 24:28, 0:2 - Міхейонок (Афанасьєв, Вал. Алексюк), 48:49, 1:2 - Голденков (Шафаренко, Кочетков), 56:23, 2:2 - Лялька (Кочетков, Яковлевс), 59:54, 3:2 - Лялька (Бабинець, Петрухно-більш), 62:01.

Донбас: Дьяченко (С. Люльчук); Кочетков - Захаров - Чердак, Кугут (А) - Сирей; Благой - Шафаренко - Никифоров, Вол. Алексюк - Яковлевс; Лялька (А) - Буценко - Бабинець, Петрухно - Побєдоносцев; Рамазанов - Бондарєв (К) - Німенко, Григор'єв - Голденков.

Кривбас: Безхлібний (В'язів); Слюсар - Вал. Алексюк - Міхейонок, Білоусов - Декало; Попов - Секірко (А) - Савченко, Рябенко (А) - Афанасьєв; Ворона - Максименко - Свищев, Александров - Катрич (К); Підгурський - А. Люльчук - Куцевич, Рубан - Коваленко.