Бокс. Ломаченко та Шелестюк дізналися суперників

30 липня 2012, 08:19
0
24

Чемпіони світу українські боксери Тарас Шелестюк та Василь Ломаченко дізналися своїх майбутніх суперників на Олімпіаді-2012.

Суперником Тараса Шелестюка (вагова категорія до 69 кг) d 1/8 фіналу Олімпійських Ігор буде представник Молдови Василь Білоус, який на стадії 1/16 фіналу дуже впевнено переміг танзанійців Селемані Кідунду з рахунком 20:7, показавши при цьому висококласний бокс. Поєдинок Тараса Шелестюка з Василем Білоусом відбудеться в п'ятницю, 3 серпня.

Суперником Олімпійського чемпіона Пекіна-2008 Василя Ломаченка буде представник Домініканської Республіки Веллінгтон Аріас Ромеро, який в 1/16 фіналу переміг колумбійця Едуара Марріаджо Кампо з рахунком 17:8.

Нагадаємо, що Ломаченко пропускав цю стадію змагань - він стартує відразу з 1/8 фіналу.

Бій Василь Ломаченко - Веллінгтон Аріас Ромеро відбудеться у четвер, 2 серпня.

Нагадаємо, що в перший день Олімпійського турніру вже завершив виступи український боксер Павло Іщенко.

За матеріалами: boxingnews.com.ua

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні
ТЕГИ: боксОлимпиада-2012Лондон-2012Василий ЛомаченкоТарас Шелестюк