Паралімпіада. Українка завойовує золоту медаль.

30 серпня 2012, 22:10
0
14
Наталя Прологаєва стала чемпіонкою Паралімпіади

Сьогодні, 30-го серпня, на Лондонській Паралімпіаді українка Наталія Прологаєва стала найкращою у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем.

У фінальному запливі Наталія Прологаєва заслужено завоювала золоту медаль Паралімпіади, випередивши Тересу Пералес з Іспанії та Інбал Песаро з Ізраїлю.

4-х-разова чемпіонка світу 2010 року (50 м на спині з двічі світовим рекордом, 50 м вільним стилем, 200 м комплексне плавання, естафета 4 по 50 м вільним стилем, причому теж зі світовим рекордом). На чемпіонаті Європи 2009 року вона стала 2-х-разовою чемпіонкою (50 м вільним стилем і в естафеті).

Травма спини і водна стихія розділили її життя на до і після. Наталя Прологаєва була звичайним бухгалтером, а стала рекордсменкою світу та 4-разовою чемпіонкою Європи. Всі свої титули жінка отримала після травми спини. У басейн вона прийшла в 26 років на реабілітацію. І зрозуміла, що плавання тепер для неї стане трампліном у нове життя. Інвалідну коляску вона поміняла на блакитну доріжку басейну, щоденні тренування і світовий п'єдестал слави. - повідомляли Факти ICTV.

У загальному заліку для України це вже друга золота медаль.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні