0
14
Наталя Прологаєва завоювала золото

Перший день Паралімпіади подарував нашим спортсменам медалі всіх видів проби.

За підсумками першого дня змагань Україна відзначилася завоюванням 2 золотих, двох срібних і 4 бронзових нагород. Всього на рахунку нашої збірної 8 медалей, і вона зайняла четверту сходинку медального заліку. А за загальною кількістю медалей наші хлопці взагалі треті.

ЗОЛОТО

Першим медаль вищої проби для нашої збірної завоював дзюдоїст Давид Хорава. У фінальній сутичці він здолав китайця Жао Ксю.

Друге золото для України принесла плавчиха Наталія Прологаєва. Вона виявилася найшвидшою на дистанції 50 метрів вільним стилем.

СРІБЛО

Обидві срібні медалі були отримані в плаванні. Катерина Істоміна була другою на дистанції 100 метрів батерфляєм.

А на дистанції 100 метрів на спині у чоловіків друге місце посів Євген Богодайко.

БРОНЗА

Двома бронзовими медалями відзначилися жінки-дзюдоїстки. Наталія Ніколайчук у втішній сутичці виявилася сильнішою за росіянку Олесю Степанюк, а Юлія Галинська перемогла китаянку Хан Хаолі.

Ще дві медалі були отримані в чоловічому плаванні. Першу медаль для країни завоював Сергій Кліпперт на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Ну а в останньому запливі дня Дмитро Виноградець показав третій результат на дистанції 50 метрів брасом.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні