Українські шаблісти стали 14-ми на Кубку світу у Варшаві

0
87
Андрій Ягодка

В особистому турнірі Андрій Ягодка фінішував на 29-му місці.

У Варшаві пройшов етап Кубка світу з фехтування на шаблях у чоловіків. Найкращий результат із усіх українських фехтувальників зумів показати лідер національної команди Андрій Ягодка.

На груповому етапі змагань український шабліст здобув 5 перемог із 6, а опісля успішно подолав попередній тур прямого вибування. В основній сітці українець виграв у білоруса Сергія Шачаніна з рахунком 15:13, а потім у напруженій боротьбі поступився дворазовому олімпійському чемпіону Арону Сіладі з рахунком 14:15. Таким чином, український фехтувальник фінішував на 29-му місці в загальному медальному заліку.

Варто відзначити, що в 1/64 фіналу також зуміли пробитися Олександр Каракай, Юрій Цап, Олексій та Євген Стаценко, але жодному з них не вдалося подолати поріг 1/32 змагань.

У командних змаганнях українська команда у складі Андрія Ягодки, Богдана Платонова, Дмитра Пундика й Олексія Стаценка стартувала з перемоги над Гонконгом 45:39, а в 1/8 фіналу поступилася Росії 44:45. У втішному турнірі Україна програла Франції, виграла у Білорусі і програла Китаю, в результаті посівши 14-е місце.