Футзал: Збірна України обіграла Хорватію і вийшла на Євро-2018

iSport.ua,  11 квітня 2017, 21:00
0
735
Збірна України вийшла на Євро-2018

Збірна України з футзалу зуміла виграти всі три матчі відбіркової групи в Києві.

Збірна України з футзалу здобула путівку на Євро-2018, який відбудеться на початку наступного року в Словенії.

У вирішальному матчі підопічні Олександра Косенка зустрічалися з Хорватією і для прямої путівки на чемпіонат Європи нашу команду влаштовувала тільки перемога.

Поєдинок в столичному Палаці спорту наша команда почала активно, але не реалізувала п'ять хороших моментів, після чого пропустила - Єлович на 12-й хвилині вивів свою команду вперед.
Ще до перерви Білоцерківець зрівняв рахунок, але для перемоги в групі нашій команді потрібно було ще забивати.

Другий тайм виявився менш багатим на моменти, в першу чергу через те, що швидше заграли хорвати, а наша команда більше уваги стала приділяти обороні.

Справа йшла вже до нічиєї 1:1, поки українці в одній з атак не зробили досить простий гол. Володимир Разуванов зумів позбутися опіки біля лінії штрафного, і після передачі з флангу ударом метрів з восьми вколотив м'яч під поперечину.

Хорватія відразу ж вийшла грати у п'ять польових, але не зуміла зламати оборону України і переграти Іваняка.

У підсумку перемога - 2:1, яка принесла Україні пряму путівку на Євро-2018, а Хорватія намагатиметься пробитися на чемпіонат Європи через плей-офф.

Хорватія - Україна 1:2

Голи: Єловчич, 12 - Білоцерківець, 14, Разуванов, 37.

Україна: Іваняк - Журба, Н.Грицина, Шотурма, Білоцерківець - Разуванов, Чепорнюк, М.Грицина, Коваль - Б.Новак, Педяш, Зварич, Корсун - Ципун.