Динамо в додатковий час здобуло путівку в 1/4 фіналу Кубка України

0
459
Автор дубля Артем Кравець

Динамо обіграло Олександрію в поєдинку 1/8 фіналу Кубка України.

Динамо здобуло путівку до чвертьфіналу Кубка України, обігравши Олександрію на стадії 1/8 фіналу.

Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1. У складі киян відзначився Артем Кравець. За Олександрію забив Сергій Старенький.

Результат поєдинку вирішив в екстра-таймах, коли підопічні Олександра Хацкевича вийшли вперед завдяки м'ячу Артема Бесєдіна і дублю Артема Кравця. Гол престижу господарям поля приніс Василь Грицук, реалізувавши одинадцятиметровий удар у стилі Антоніна Паненки.

Олександрія - Динамо 2:3

Голи: Старенький, 77, Грицук, 120 + 5 (з пенальті) - Кравець, 36, 116, Бесєдін, 107.

Олександрія: Паньків, Чеботаєв, Басов, Гітченко, Цуріков (Бацула, 59), Запорожан, Банада (Пономар, 73), Старенький, Каленчук (Грицук, 46), Полярус, Сітало.

Динамо: Бущан, Миколенко (Ледньов, 118), Хачеріді, Пантич, Кендзьора, Гонсалес, Шепелев (Алібеков, 112), Гармаш, Смирний (Піваріч, 72), Бесєдін, Кравець.

Попередження: Басов, Полярус - Кравець, Гармаш, Хачеріді.