Блискуче повернення. Надаль виграв перший Мастерс після важкої травми

0
23
Надаль виграв турнір серії Мастерс в Індіан-Уеллсі

Іспанець Рафаель Надаль став переможцем турніру серії Мастерс в Індіан-Уеллсі.

У фіналі Надаль обіграв сьому ракетку світу аргентинця Хуана Мартіна Дель Потро - 4:6, 6:3, 6:4.

Суперники обмінялися перемогами в перших двох сетах, а у вирішальній партії Надаль зробив брейк у третьому геймі і упевнено довів матч до підсумкової перемоги.

За 2 години 29 хвилин, які тривав поєдинок, іспанець чотири рази подавав навиліт і зробив одну подвійну помилку, тоді як аргентинський спортсмен виконав п'ять ейсів і чотири рази помилявся на подачі.

"В останні сім місяців зі мною трапилося чимало речей, тому повернутися сюди і завоювати трофей - просто дивовижно. Обіграти трьох тенісистів із ТОП-10 (Роджера Федерера, Томаша Бердиха і Хуана Мартіна Дель Потро - ред.) і  виграти титул - це щось неймовірне . Я дуже щасливий, це емоційний момент для мене.

AP

Звичайно, пам'ятаю всі ті неприємності, які трапилися зі мною. Сподіваюся, це вже в минулому. Я буду пам'ятати всіх людей, які допомогли мені в цей період", - сказав Надаль.

Ця перемога стала першою на турнірах серії Мастерс після повернення іспанця на корт.

Титул в Індіан-Уеллсі став для нього 53-м у кар'єрі. За перемогу Надаль заробив один мільйон призових, а також 1000 очок у залік рейтингу АТР, що дозволило йому піднятися на одну сходинку в рейтингу тенісистів-професіоналів. Тепер Рафаель перебуває на 4-й позиції.

За матеріалами: gotennis.ru