Новак Джокович виграв Вімблдон і знову став першою ракеткою світу

Sport bigmir,  6 липня 2014, 20:55
0
402
Новак Джокович виграє Вімблдон

У неділю, 6 липня, серб Новак Джокович вдруге в кар'єрі виграв Вімблдон, перегравши швейцарця Роджера Федерера.

Новак Джокович у наполегливому фінальному матчі чоловічого Вімблдону, що тривав 3 години 49 хвилин, все ж переграв швейцарця Роджера Федерера, котрий блискуче грав.

Для перемоги сербу знадобилися 5 сетів, 2 з яких завершувалися тай-брейками – 6:7 (7:9), 6:4, 7:6 (7:4), 5:7, 6:4.

1-ша ракетка змагань подав навиліт 12 разів, тоді як його суперник, мав 4-й номер посіву, 29 разів виконував ейси.

У вирішальний момент Джоковіч зумів зробити перший брейк у 5-му сеті і виграв турнір на подачі суперника.

Читай також: Квітова - дворазова переможниця Вімблдону

Перемога повернула Джоковичу звання першої ракетки світу. Вперше Новак зійшов на вершину світового рейтингу якраз після перемоги на Вімблдоні три роки тому, влітку 2011 року.