Australian Open: Стаховський вийшов у другий раунд, Долгополов - вилетів

Sport bigmir,  20 січня 2015, 12:10
0
111
Стаховский - во втором раунде Australian Open

З трьох чоловіків перше коло Відкритого чемпіонату Австралії подолав тільки Сергій Стаховський.

Український тенісист Сергій Стаховський успішно подолав стартовий бар'єр на Australian Open.

У матчі першого раунду харків'янин у наполегливому матчі зломив опір серба Душана Лайовича: 6-3 4-6 6-4 6-7 (3) 6-4.

Стаховський лідирував у четвертій партії 5-2, але дозволив суперникові зрівняти рахунок, а потім і виграти тайбрейк.

У вирішальному сеті українець зробив брейк у 7-му геймі. За рахунку 5-3 Сергій не реалізував 2 матчболи на подачі суперника, але вже в наступному геймі взяв свою подачу під 0.

Наступним суперником українського тенісиста стане іспанець Давид Феррер, посіяний під 9 номером.

На жаль, перемога Стаховського стала єдиним успіхом українських тенісистів у чоловічій сітці змагань.

Так, перша ракетку України Олександр Долгополов вибув з боротьби. У стартовому матчі киянин, посіяний під 21 номером, програв італійцеві Паоло Лоренці з Італії: 4-6 3-6 2-6.

Нагадаємо, раніше свій матч першого раунду програв Ілля Марченко.

Крім Стаховського, у другому раунді Australian Open в жіночій сітці зіграє Еліна Світоліна.
За матеріалами: sapronov-tennis.org