Американка Серена Вільямс обіграла Шарапову і виграла Australian Open

0
955
Серена Вільямс виграла перший великий турнір року

Американська тенісистка вшосте в кар'єрі виграла турнір в Австралії.

Перша ракетка світу американка Серена Вільямс виграла Australian Open, перемігши у фіналі росіянку Марію Шарапову у двох сетах – 6:3, 7:6 (7:5).

Читай також: Російська тенісистка звинуватила Шарапову в неспортивній поведінці

Фінальний матч тривав одну годину 50 хвилин, оскільки в першому сеті за рахунку 3:2 на користь американки матч був на кілька хвилин перерваний через дощ. Американка виконала 18 ейсів, в той час як Шарапова – тільки 5.

Цей титул став для 33-річної Вільямс шостим на Australian Open і 19-м у кар'єрі на змаганнях серії "Великого шолома" і дозволив їй вийти на чисте друге місце за цим показником.

Додамо, що Серена Вільямс є дуже незручним суперником для Марії Шарапової. Серія поразок російської тенісистки від Вільямс почалася 10 років тому на австралійських кортах і зараз налічує вже 17 матчів.