Sport bigmir,  9 липня 2015, 19:08
0
213
Марія Шарапова знову програла Серені Вільямс

Стали відомі фіналістки Вімблдону в жіночому одиночному розряді. Ними стали американка Серена Вільямс і Гарбин Мугуруса з Іспанії.

Дивись також: Грудне щастя: 24 причини закохатися в жіночий теніс

Суперницею Вільямс-молодшої була росіянка Марія Шарапова, що не обігравала лідера світового тенісу з 2004 року. Не вдалося Марії перервати низку невдач і цього разу. Поєдинок завершився перемогою Серени з рахунком 6: 2, 6: 4.

Для Вільямс це буде восьмою в кар'єрі фінал Вімблдону і шанс завоювати свій шостий титул на лондонській траві.

У вирішальному матчі протистояти першій ракетці світу буде іспанка Гарбин Мугуруса, з рахунком 6: 2, 3: 6, 6: 3 обіграла фіналістку Вімблдону-2012 польку Агнешку Радванська.

Для 21-річної іспанки це буде перший фінал турніру Великого шолома в кар'єрі. Раніше її кращим досягненням на мейджор був чвертьфінал Ролан Гаррос 2014 і 2015.