Збірна України обіграла фаворита і наблизилася до фіналу Кубка Хопмана

0
544
Долгополов разом зі Світоліною близькі до фіналу

Еліна Світоліна та Олександр Долгополов виробили переможну стратегію.

Збірна України з тенісу близька до виходу у фінал престижного турніру Кубок Хопмана. Після перемоги над збірною США, наші тенісисти обіграли ще одного фаворита групи - збірну Чехії.

Як і днем ​​раніше, перемога виявилося достроковою - після переможних одиночних матчів.

У першому матчі Еліна Світоліна переграла Кароліну Плішкову з Чехії: 7-5 6-2. Цікаво, що Еліна вперше у своїй кар'єрі обіграла Плішкову, з якою до цього зустрічалася вже чотири рази.

У першому сеті українка двічі брала подачу суперниці, виходячи вперед, але чешці двічі вдавалося зрівняти рахунок. Але все-таки Еліна зуміла зробити ще один брейк в 11-му геймі і захистити свою подачу.

У другому сеті Світоліна стала діяти більш зібрано і намагалася припускатися менше помилок, що допомогло їй здобути впевнену перемогу.

У другому матчі дострокову перемогу нашій команді приніс Олександр Долгополов, який у важкому матчі виграв в Іржі Весели: 7-5 7-6 (3).

Обидва сети були рівними, але у вирішальний момент нерви виявилися сильнішими в українця, який у першому сеті за першої ж можливості зробив брейк, а на тайбрейку у другому сеті змусив Весели зробити подвійну помилку.

Повівши 2:0 за сумою двох матчів, українці поступилися в матчі у змішаному розряді: 3-6 1-6. Але це не завадило нашій команді очолити групу: в України дві перемоги у двох матчах, у Чехії одна перемога у двох матчах, а США й Австралія Gold поки не мають у своєму активі перемог, але їхній матч другого туру відбудеться пізніше.

"Ми зараз близькі до фіналу. Виграти турнір - наша мета, це те, що ми і намагаємося зробити. Ми намагаємося перемагати в одиночних матчах, щоб доля матчу не вирішувалася в останній зустрічі ", - сказав Олександр Долгополов.

У наступному матчі наша команда зіграє з командою Австралії Gold (Ярміла Гайдошова / Ллейтон Хьюїтт). Цей матч відбудеться в четвер (7 січня). Початок зустрічі - о 4 ранку за київським часом.

Додамо, що Україна востаннє виступала на Кубку Хопмана 20 років тому. Тоді, ще в 1995 році, честь нашої країни захищали Андрій і Наталя Медведєви. Вони дійшли до фіналу, де поступилися команді Німеччини у складі Бориса Беккера і Анке Хубер.