0
188
Світоліна взяла гору над п ятою ракеткою світу
Еліна Світоліна обіграла п'яту ракетку світу

Перша ракетка України Еліна Світоліна гратиме у чвертьфіналі турніру WTA Premier Dubai Duty Free Tennis Championships в ОАЕ.

Українка Еліна Світоліна пробилася до третього кола престижного турніру в Дубаї. У матчі другого раунду Еліна обіграла іспанську тенісистку Гарбіньє Мугурусу, яка займає п'яте місце в рейтингу WTA. Матч тривав дві години і закінчився за рахунку 7:6(3), 6:3.

У першій партії Світоліна двічі невдало подала м'яч на здобуття сету (у 10-му і 12-му геймах), але впевнено виграла тай-брейк.

У другому сеті українка повела 5:1, проте Гарбіньє Мугурусі вдалося зменшити розрив у рахунку. Однак Еліна, зрештою, змогла довести другий сет до переможного для себе кінця.

За місце в півфіналі Світоліна зіграє з американською тенісисткою Коко Вандевей.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла в стартовому етапі турніру категорії WTA Premier.