Мугуруса: Хочу домінувати в жіночому тенісі

0
72
Гарбіньє Мугуруса з головним грунтовим трофеєм

Переможниця Ролан Гаррос 2016 розповіла про свої плани на майбутнє офіційному сайту WTA туру.

Нагадаємо про те, що в минулу суботу 22-річна іспанка у фіналі Відкритого чемпіонату Франції взяла гору над першою ракеткою світу Сереною Вільямс (7:5, 6:4).

"Звісно, я щаслива, але при цьому я не збираюся зупинятися на досягнутому. Моя головна мрія і завдання - продовжувати перемагати в кожному матчі, вигравати турніри і домінувати в жіночому тенісі. Я прагну до того, щоб диктувати свої умови на корті будь-кому із суперниць.

Я рада, що повернуся в Іспанію з кубком, але наступний етап - це домашній трав'яний турнір. Я амбітний спортсмен, я сильна характером і я отримую задоволення від змагання з найсильнішими спортсменами світу - це і є головне джерело мотивації для мене. Мені здається, що в суботньому фіналі я довела, що можу легко справлятися з напругою і обігравати найсильніших тенісисток", - резюмувала Гарбіньє.

22-річна іспанка, перемігши на кортах Парижа, здобула свій перший трофей на турнірі Великого Шолома.

Рік тому, у фіналі Вімблдону, Гарбіньє Мугуруса поступилася Серені Вільямс (4:6, 4:6).

Після перемоги на Відкритому чемпіонаті Франції Гарбіньє піднялася в рейтингу WTA на другу сходинку.