Світоліна обіграла росіянку "під нуль" і пройшла до другого кола змагань у США

0
222
Світоліна обіграла росіянку  під нуль  і пройшла до другого кола змагань у США
Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася до другого раунду змагань, які стартували в Нью-Хейвені.

Виліт з двадцятки найсильніших тенісисток світу повинен мотивувати одеситку на нові звершення. Перемога над Сереною Вільямс вийшла знаковою і довго може не виходити з голови, але очок Еліні за це не додали. Їх треба заробляти на рядових і не дуже турнірах. Зі змагань в Цинциннаті, на жаль, Світоліна вилетіла вже в першому колі, поступившись росіянці з австралійським громадянством Дарині Гавриловій. Сьогодні ж їй протистояла її тезка, але цього разу з паспортом рідної країни.

Касаткіній всього 19 років, але вона вже готова увірватися до когорти найкращих тенісисток світу - вже зараз росіянка 24-та в рейтингу і її гра змушує рахуватися з дівчиною будь-яку суперницю.

Так і в матчі зі Світоліною росіянка не здавалася довгий час. Перший сет Еліна виграла без особливих нервів, оформивши вирішальний брейк в п'ятому геймі.

У другій партії Еліна також була близька до перемоги, але на перший план вийшли психологічні проблеми. Українка часто демонструє невпевненість в ті моменти матчів, коли треба обов'язково брати м'ячі. Так було і в кінцівці другого сету - Еліна не зуміла подати на матч, а слідом упустила ще одну свою подачу, подарувавши юній росіянці надію на вихід у другий раунд.

На щастя, у вирішальній партії Світоліна взяла себе в руки і розбила Касаткіну «під нуль». Дарина виглядала втомленою і припинила боротьбу вже за рахунку 0:4.

Важлива перемога вивела українку на переможницю пари Олени Родіної і Марії Саккарі.

Еліна Світоліна (Україна, 10) - Дар'я Касаткіна (Росія) - 6: 4, 5: 7, 6: 0