Українець Стаховський залишає змагання в Орлеані

0
76
Сергій Стаховський

Українець Сергій Стаховський завершив свої виступи у французькому Орлеані вже за підсумками першого кола.

Суперником киянина був міцний бельгієць Стив Дарсис, який до сьогоднішнього дня обігравав Сергія лише одного разу. Цілих сім років тому Стив виграв три сухих партії в рамках Кубка Девіса. Цікаво, що п'ятьма роками потому Сергій взяв впевнений реванш все в тих же змаганнях. Проміжну перемогу здобув також Стаховський, обігравши Дарсиса на Челенджері в Ірвінгу.

Сьогодні ж бельгієць мав шанси зрівняти рахунок в особистих протистояннях з українцем і досить впевнено впорався з поставленим завданням.

Від самого початку матчу Стив задав високий темп поєдинку і ганяв Сергія з кута в кут, у такий спосіб виграючи переважну більшість очок. Проте українцеві вдалося утримати свою подачу і навіть повести з міні-брейком у 13-му геймі партії, однак виграти її йому не судилося. Дарсис знову накрутив темп на прийомі і відповів відразу двома зворотними міні-брейками, довівши сет до перемоги.

У другій партії і зовсім був повний провал Стаховського. Суперник українця знайшов свою гру, раз по раз змушуючи капітулювати киянина. Разом з грою на задній лінії у бельгійця йшла й подача. Відсоток попадання першим м'ячем у Стаховського, навпаки, заледве перевалив за 50.

Усе це уклалося в 5:0 за перші 28 хв. партії. Очевидно, що з такої ями Сергію вибратися не вдалося - і він обмежився геймом престижу, безславно завершивши свої виступи слідом за Іллею Марченком.

Варто зазначити, що звітний матч став шостим, програним в останніх семи зустрічах Стаховського.

Стив Дарсис (Бельгія) - Сергій Стаховський (Україна) - 7:6 (5), 6:1