0
49
Сергій Стаховський програв словенцю

Українець Сергій Стаховський не зумів подолати другий раунд Челленджера у французькому Ренні, поступившись словенцю Блажу Кавчичу.

Єдиний матч між собою Стаховський і Кавчич провели чотири з половиною роки тому на ґрунті.

Тоді у німецькому Фюрті тенісисти зустрічалися у фіналі і Блаж виявився сильнішим у трьох сетах (6:3, 2:6, 6:3).

Незважаючи на те, що сьогоднішній матч був лише поєдинком другого кола, боротьба виявилася ще більш напруженою.

Долю першої партії вирішив перший гейм у зустрічі, у якому поступився Сергій. У восьмому геймі українець мав 40:0 на подачі суперника, проте не зумів реалізувати настільки істотну перевагу і разом з геймом відпустив і сет.

У другій партії українець двічі поступався своїми подачами і двічі відігравав їх у важливі моменти. На тай-брейку Стаховський зіграв якісніше і перевів матч у вирішальний сет.

Запахло камбеком, але, на жаль, ненадовго. Якщо в першому геймі з 0:40 на своїй подачі Сергій відігратися зміг, то вже наступні м'ячі віддав «під нуль». Але і тут у киянина знайшлися сили на відігравання і переведення матчу на вирішальний тай-брейк.

На жаль, другий тай поспіль виграти Стаховському не вдалося. Тенісисти йшли рівно до рахунку 5:4 на користь Кавчича, проте в цей момент Сергій двічі впустив свою подачу, віддавши перемогу в майже тригодинному матчі за два розіграші.

2-й раунд:

Сергій Стаховський (Україна, 4) - Блаж Кавчич (Словенія) - 4:6, 7:6 (2), 6:7 (4)