Альмагро не стримав сліз, не зумівши продовжити матч з травмованим суперник

iSport.ua,  1 червня 2017, 22:15
0
514

Драматичним виявився матч другого раунду Ролан Гарроса між Ніколасом Альмагро і Хуаном Мартіном дель Потро.

Драматично і зворушливо завершився матч другого кола Відкритого чемпіонату Франції між Хуаном Мартіном дель Потро і Ніколасом Альмагро.

У перших двох сетах суперники обмінялися перемогами з рахунком 6:3. У першому сеті виграв дель Потро, але на початку другого зашкутильгав і хотів знятися. У підсумку сет він програв, граючи тільки на подачі, а на укорочені м'ячі навіть не реагував.

Здавалося, Альмагро спокійно доведе зустріч до перемоги, але в третій партії Альмагро раптом не зреагував на подачу дель Потро. Деякий час стояв, а потім впав на корт і розридався - через травму коліна він не міг продовжувати матч.

У цей момент Хуан-Мартін першим підбіг до суперника, допоміг йому піднятися і втішав, поки той в сльозах не залишив корт.